Bardzo ważne jest, aby od najmłodszych lat zapoznawać dziecko z coraz bardziej zawiłymi zagadnieniami dotyczącymi wiedzy, nauki, zjawisk przyrodniczych, zawodów i branż. W tym wszystkim pomagają zabawki edukacyjne, elektroniczne oraz interaktywne dostępne na Zabawkitotu.pl. Poznaj naszą pełną ofertę!

Naukę przez zabawę od najmłodszych lat

Oferujemy wysokiej jakości, bezpieczne zabawki i akcesoria jak zestawy naukowca, laptopy, globusy, zabawki muzyczne jak  gitara, keyboard, bębenek, karaoke, mikrofon, perkusja, zestaw chemika, zestawy z botaniki i do eksperymentów, mikroskop, gry o budowie i anatomii ciała ludzkiego, zestawy do budowania robotów, zestawy mechanika, zabawki elektroniczne z dziedziny kosmicznej, samoloty, zabawki o branży kosmetycznej, tworzenie kosmetyków, mydła, zestawy ogrodnika, tablety, zabawki edukacyjne o matematyce, liczbach, zestaw elektryka, kucharza, mechanika, gry o tematyce archeologicznej, o skamieniałościach i dinozaurach oraz o planetarium. Znajdziesz u nas także popularne marki: CHICCO, CLEMENTONI, COBI, CZUCZU, DANTE, DICKIE, EPEE, LISCIANI GIOCHI, MATTEL, SIMBA, TM TOYS, TREFL.

Zabawki edukacyjne i interaktywne na każdą kieszeń

Poznaj naszą pełną ofertę zabawek edukacyjnych, interaktywnych i elektronicznych w sklepie internetowym Zabawkitotu.pl lub  w jednym z naszych licznych sklepów stacjonarnych Świat Zabawek – znajdź sklep najbliżej Ciebie: Sklepy z zabawkami Świat Zabawek – lokalizacje.