Na polskim rynku pojawia się coraz więcej Marek oferujących zabawki dla dzieci. Nie inaczej sytuacja przedstawia się w świecie puzzli. W naszym kraju możemy zauważyć nowe firmy, która starają się podbić  serca klientów. Jest jednak niekwestionowany Lider, którego nie pokona żadna Marka z obcego kraju. Puzzle Trefl uznanie w oczach konsumentów zyskiwały latami. To właśnie z nimi wychowywały się pokolenia i do dziś co najchętniej wybieranymi puzzlami w sklepach z zabawkami. Co stoi za fenomenem polskiego producenta i dlaczego jest doceniany przez tak wielu Polaków? Czy nowości przygotowane przez Trefl znajdą uznanie w oczach fanów puzzli na całym świecie?

Puzzle Trefl – co nowego?

Mówisz puzzle, myślisz Trefl. Marka istniejąca od 1985 roku zdążyła przyzwyczaić nas do najlepszej jakości produktów, jakie oferuje. Początkowo marka ta była związana głównie z puzzlami. W późniejszym czasie producent poszerzył swoją ofertę o zabawki dla dzieci, niekoniecznie związane ze światem puzzli. Te również zaczęły zyskiwać na wartości, jednak dzisiaj skupimy się przede wszystkim na układankach. Hitem ostatnich miesięcy i oczkiem w głowie prezesa Trefla, jest z pewnością seria Rodzina Treflików. Film wyświetlany na antenach TVP ABC, zyskał na tyle dużo fanów, że w ofercie producenta pojawiło się wiele gier, ale także puzzli, które ściśle związane są właśnie z tą produkcją. Układanki z Rodziny Treflików posiadają wiele pozycji dla dzieci w różnym wieku. Są też takie opakowania, w których znajduje się kilka układanek w jednym. 

Jak dobrze wiemy, puzzle Trefl to nie tylko Rodzina Treflików. W swojej ofercie posiadają również wiele licencji, do których należy chociażby dobrze znana Świnka Peppa, ale również Spider-Man Czy Harry Potter. Dla nieco starszych osób Trefl również przygotował specjalną ofertę, w której skład wchodzi wiele motywów ze zwierzętami. Najnowszym hitem i przełomem produkcji puzzli Trefla, są puzzle drewniane. Układanki te możemy znaleźć w najlepszych sklepach z zabawkami, a ich fanów przybywa z dnia na dzień. Puzzle Trefl to jedyne w swoim rodzaju produkty, bez których wielu rodziców nie wyobraża sobie kształcenia własnych dzieci. O zaletach puzzli możemy rozmawiać godzinami, jednak zapewniamy, że puzzle Trefl posiadają wszystkie pozytywy, o jakich mogliby marzyć rodzice.