Zabawki, które są jednocześnie świetną zabawą i dużą dawką wiedzy, to najlepsze połączenie! Oferujemy zabawki edukacyjne, elektroniczne i interaktywne, które nie tylko dostarczają świetnej rozrywki dzieciom w każdym wieku, ale także wprowadzają w fascynujący świat wiedzy, branż i zawodów.

Zabawki, które uczą, bawią, odkrywają

W Zabawkitotu.pl znajdziesz zabawki edukacyjne, elektroniczne oraz interaktywne dostosowane do najmłodszych i starszych dzieci. Posiadamy zabawkowe laboratoria, zestawy mechanika, elektryka, kucharza, cukiernika, fabryki perfum, branży kosmetyków, słodyczy czy też mini ogrody botaniczne. Mamy także zestawy dla muzyka, oferujące mikrofon, keyboard, bębenek, gitarę, keyboard, perkusję, jak również zabawki edukacyjne dla konstruktora robotów i samolotów. Akcesoria i zabawki o budowie ciała ludzkiego, chemii, matematyki, elektryczności czy też zestawy o dinozaurach i skamieniałościach. CLEMENTONI, COBI, CZUCZU, DANTE, DICKIE, EPEE, LISCIANI GIOCHI, MATTEL, SIMBA, TM TOYS, TREFL to niektóre ze znanych marek, które możesz u nas znaleźć.

Zamów zabawki przez Internet albo z domu

Nasze zabawki edukacyjne, interaktywne i elektroniczne znajdziesz w sklepie internetowym Zabawkitotu.pl lub  w jednym z naszych sklepów stacjonarnych Świat Zabawek – znajdź sklep blisko Ciebie: Sklepy z zabawkami Świat Zabawek – lokalizacje.