Klapki kupione? Strój przygotowany? Nim się obejrzymy, przyjdzie lato i będziemy mieli okazję pływać we własnym ogrodzie. Nie macie jeszcze jednak najważniejszego – basenu. Od tego jesteśmy jednak my, by pomóc Wam w wyborze najlepszego basenu Intex, który sprosta wszystkim wymaganiom. Zarówno tych najmłodszych adeptów pływania, jak i nas – dorosłych, którzy z wielkimi wodami mieli do czynienia nieco więcej. W jaki sposób przygotować ogród, by basen Intex mógł w ogóle w nim stanąć? Jakie środki bezpieczeństwa zachować, byśmy w stu procentach mogli cieszyć się z basenu pełnego dobrej zabawy i przede wszystkim odpowiednio czystej wody? Na te i inne pytania znaleźliśmy mnóstwo odpowiedzi, które pomogą wybrać idealny ogrodowy basen Intex.

Basen Intex – jaki wybrać?

Przygotuj ogród na lato z basenem Intex tak, jak sam sobie wyobrazisz. Dlaczego akurat z basenem Intex? Odpowiedź jest prosta – bo jest najlepszy! Marka Intex zadbała o to, by każdy z jej produktów posiadał wymagane certyfikaty i atesty. Mamy więc pewność, że materiał wykonania nie zagraża naszemu zdrowiu, a całość konstrukcji chociażby basenów stelażowych nie zagraża naszemu bezpieczeństwu. To ważne, ponieważ kupując basen ogrodowy chcemy przede wszystkim cieszyć się możliwością spędzenia miło czasu, a nie zamartwiać się tym, czy podczas wychodzenia z niego zrobić sobie krzywdę. Poza samym basenem, wiele zależy również od nas. Podłoże musimy przygotować we własnym zakresie. Basen ogrodowy Intex powinien być ustawiony na odpowiednio utwardzonej i wyrównanej powierzchni. Jeśli chcemy pływać w przejrzystej, czystej wodzie, powinniśmy również zaopatrzyć się w akcesoria do basenów. Należą do nich filtry czy szczotki do czyszczenia basenów. To wszystko możecie znaleźć w sklepach internetowych, które oferują szeroką gamę produktów do basenów.

A kiedy już zbierzecie wszystko, co potrzebne do rozłożenia swojego miejsca wypoczynku, nie pozostaje nic innego, jak tylko korzystać z niego jak najdłużej. W ofercie Intex znajdziemy wiele rodzajów basenów – od tych dmuchanych dla dzieci, przez rozporowe, aż po wielkie konstrukcje basenów stelażowych.