Jeśli Twoje dziecko jest małym odkrywcą i interesuje się elektroniką lub po prostu lubi dobrą zabawę – zabawki elektroniczne i interaktywne są świetnym pomysłem dla niego. Zabawki te nie tylko posiadają mnóstwo przydatnych funkcji, ale też mogą zafascynować dziecko światem technologii, konstrukcji, a także poszczególnymi zawodami. Zobacz naszą ofertę i sprawdź, co przygotowaliśmy dla najmłodszych i starszych dzieci.

Uczą, bawią, interesują

W skład oferowanych przez nas zabawek interaktywnych oraz edukacyjnych wchodzą: zestaw naukowca, laptopy, globus, zabawki muzyczne, gitara, keyboard, bębenek, karaoke, mikrofon, perkusja, zestaw chemika, zestaw do eksperymentów, zestawy z botaniki, mikroskop, gry o ciele ludzkim i anatomii, robotyka i roboty, zestawy mechanika, zabawki elektroniczne z dziedziny kosmicznej, samoloty, zabawki związane z urodą, tworzenie kosmetyków, mydła, zestawy ogrodnika, tablety, zabawki edukacyjne uczące matematyki, liczb, zestaw elektryka, gry o tematyce archeologicznej, o skamieniałościach i dinozaurach oraz o planetarium.

Taka szeroka oferta tylko w Zabawkitotu.pl

Znajdziesz u nas najlepsze firmy i marki zabawek jak CHICCO, CLEMENTONI, COBI, CZUCZU, DANTE, DICKIE, EPEE, LISCIANI GIOCHI, MATTEL, SIMBA, TM TOYS, TREFL. Naszą pełną ofertę zabawek edukacyjnych, interaktywnych i elektronicznych znajdziesz w sklepie internetowym z zabawkami zabawkitotu.pl lub  w jednym z wielu sklepów stacjonarnych Świat Zabawek – znajdź sklep blisko Ciebie: Sklepy z zabawkami Świat Zabawek – lokalizacje