Czy domek ogrodowy jest wyłącznie ogrodowy? Oczywiście, że nie! Albowiem kreatywność rodzica bywa czasem tak samo nieograniczona jak wyobraźnia dziecka. Domek ogrodowy od PalPlay możemy z powodzeniem rozstawić na zielonej trawie w ogrodzie lub w zaciszu pokoju dziecięcego. Doskonale nadaje się również do korzystania wspólnego – w przedszkolach i żłobkach.

Wykonany z wysokiej jakości materiałów, z dokładnością i dbałością o wszystkie detale, zapewni doskonałą zabawę nawet najbardziej wymagającym dzieciom. Domek posiada zielone otwierane drzwiczki i płotek, niebieski ściany oraz czerwony dach. Dodatkowo posiada również zamykane okiennice, a także komin. Jedna ze ścian pełni także funkcję kuchenki do gotowania dla dziecka. Dzięki swojej konstrukcji domek jest łatwy i szybki w montażu.
Wymiary produktu: 165x102x126 cm
Waga netto: 20,47kg

Obok domku możemy ustawić stolik z krzesłami na przyjęcie – możemy zaprosić koleżanki i kolegów albo zorganizować wspaniałą herbatkę dla naszych misiów i lalek. Stoliczek może służyć do zabawy, do zjedzenia obiadu przez dziecko czy rozłożenia książeczek i kolorowanek. Niebieski stoliczek wykonany jest z wysokiej jakości materiałów.
Wymiary: 59 x 59 x 42,5 cm
Waga netto: 1,48 kg.

Krzesełko natomiast świetnie sprawdzi się nie tylko jako gadżet przyjęcia lalek ale także podczas krótkiego odpoczynku po zabawie, jako element pokoiku dziecka. Niebieskie krzesełko PalPlay wykonane z wysokiej jakości plastiku może pełnić funkcję mebelka ogrodowego.
Wymiary krzesełka: 38,5 x 37 x 52,5 cm
Waga netto: 0,66 kg
Marka PalPlay to wysokiej jakości produkty mogące służyć jako zabawki ogrodowe lub zabawki do pomieszczenia domowego.